O spoločnosti

20 rokov skúseností

Váš expert pri výmene výťahov

Naša spoločnosť vznikla v roku 2008 ako nástupca stále sa rozrastajúcej spoločnosti Martin Németh – Eurolift, ktorá pôsobila na Slovenskom trhu od roku 2003. Sme rodinná firma, ktorá je zameraná hlavne na bezpečnosť, kvalitu dodávaných materiálov a vykonávaných prác. To, že nami poskytované služby vykonávame naozaj precízne a zodpovedne dokazujú tisíce spokojných zákazníkov.

Všetky činnosti na výťahoch zabezpečujú vyškolení a kvalifikovaní pracovníci s profesionálnym a osobitým prístupom. Používame len certifikované materiály od nadnárodných renomovaných spoločností, ktoré spĺňajú tie najvyššie kritéria kvality a všetky platné európske normy EN.

Nakoľko na nami namontovaných výťahoch nám veľmi záleží vsadili sme na nemeckú kvalitu a našim výhradným dodávateľom kompletných výťahov je spoločnosť Wittur. Táto nadnárodná spoločnosť má sídlo v Nemecku, 16 výrobných fabrík (jedna sa nachádza aj na Slovensku v Krupine) a viac ako 50 pobočiek po celom svete. Jedná sa o špičkovú konštrukciu výťahových komponentov. Ich výrobky sú použité aj v najvyšších budovách po celom svete.

Cieľom našej spoločnosti je v prvom rade spokojnosť zákazníkov a preto nami poskytované riešenia sú prispôsobené Vašim nárokom a požiadavkám. Dodávame výťahy systémom na kľúč a to od komunikácie so zákazníkom, obhliadky, zamerania, navrhnutia ekonomicky, technicky a dizajnovo najlepšieho riešenia, vypracovania cenovej ponuky a projektovej dokumentácie až po samotnú montáž výťahu.

Poskytujeme záručný aj pozáručný servis výťahov a pri nami namontovaných výťahoch garantujeme dostupnosť náhradných dielov aj vďaka spoľahlivému partnerovi Wittur, ktorý je na trhu už od roku 1968.

Martin Németh

Konateľ spoločnosti

Signature

 

Naše riešenia

Nový výťah

Vymeňte Váš starý výťah za úspornejší, modernejší, tichší, krajší.

Viac informácií

Modernizácia

Postupná modernizácia výťahu je správne riešenie pri nedostatku prostriedkov.

Viac informácií

Konfigurátor kabín

Neviete si predstaviť ako bude Váš výťah vyzerať? Tu si ho vyskladajte.

Viac informácií

Servis

Váš spoľahlivý partner na servis, revízie a skúšky výťahov v Bratislave.

Viac informácií
OKVYTAHY.SK